Provoz a omluvení z docházky:

Provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:00 hodin. Děti přicházejí do mateřské školy do 8:00 hod., jinak po dohodě s třídní učitelkou dle aktuální potřeby rodičů.

Povinnost ohlásit nepřítomnost dítěte MŠ nejpozději do 8:00 - pokud nebude omluveno, bude počítáno stravování!

Předškoláci mají docházku povinnou - v případě nemoci, musí rodič napsat důvod do omluvného listu, který nalezne u pí učitelky!

Rodiče předávají dítě do MŠ zdravé. Učitelky mají právo, v zájmu zachování zdraví ostatních dětí, děti s nachlazením (silná rýma, kašel,...) či jiným infekčním onemocněním do mateřské školy NEPŘIJMOUT!

Platby

Číslo účtu: 78-0971360287/0100 - splatnost do 15. dne!

Výše platby vám přijde každý měsíc na telefon!

Školkovné

(Celodenní, netýká se předškoláků)

Stravné

(Svačina, oběd, svačina)

Výlety, akce v MŠ

Sledujte akce a jejich částky!

Neplatí se přes účet!